iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Reklama: Żabka - Franczyza

Patronat Medialny - Targi Export Expo


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
Kalisz

Zawodnicy z całej Polski wzięli udział w Spływie Twardzieli Rzeką Prosną

2019-03-12 08:03:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
W tym roku 44. uczestników wzięło udział w Spływie Twardzieli Rzeką Prosną im. Jana Pasia. Wśród nich było trzech funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, którzy w trudnych warunkach pogodowych zdecydowali się zmierzyć z własnymi słabościami.

W sobotę, kilka minut po godzinie 11.00 uczestnicy „spływu twardzieli” weszli do rzeki Prosny w rejonie mostu kolejowego w Piwonicach. Na starcie zameldowali się zawodnicy z całej Polski, którzy chcieli zmierzyć się nie tylko z naturą, ale także z własnymi słabościami. Co roku w zawodach uczestniczą również kobiety, tym razem były to trzy panie. Komendę Miejską Policji w Kaliszu reprezentowali mł. asp. Piotr Tann, st. sierż. Bartłomiej Młynarczyk oraz st. sierż. Szymon Włodarz.

Amatorzy nurkowania mieli do pokonania blisko czterokilometrowy odcinek lodowatej o tej porze roku rzeki, ubrani jedynie w tzw. mokre skafandry, które tylko częściowo chroniły ich przed zimną wodą. Linia mety została wyznaczona przy kaliskim teatrze, gdzie na uczestników imprezy czekali kibice oraz ciepły posiłek.

 

Najszybciej trasę XIII Spływu Twardzieli Rzeką Prosną im. Jana Pasia pokonał Adam Grzybowski, który cały dystans pokonał w 55 minut. Jednak nie miejsce było tu najważniejsze. Sukcesem był sam fakt ukończenia trasy i pokonania własnych słabości i barier.

Warto podkreślić, że mł. asp. Piotr Tann jest jedynym uczestnikiem, który brał udział we wszystkich edycjach imprezy. W tym roku, towarzyszyła mu córka Eliza, która przebrana za pirata płynęła na specjalnie przygotowanym pontonie, holowanym przez tatę.

 

Organizatorem imprezy są Kaliski Klub Wodny Fala oraz Kaliski Okręgowy Związek Żeglarski. Przedsięwzięcie patronatem honorowym objął prezydent Miasta Kalisza Krystian Kinastowski.

 

 
Fotorelacja


Źródło: KMP Kalisz


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejReklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl