iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Poniedziałek
22
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
29

Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl
Tenis ziemny

Weszli do pierwszej dziesiątki w kraju!

2019-02-08 09:02:00

Sekcja Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego ma już za sobą trzy lata działalności. W konkursie na Klub Roku Tenis 10 sekcja po raz pierwszy znalazła się w czołowej dziesiątce w kraju!

Podczas trzech lat swojej działalności sekcja zorganizowała kilkadziesiąt turniejów, włącznie z imprezami rangi Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Wielkopolski. Tenisa w klubie trenuje ponad setka dzieci (i młodzieży), z czego część uczestniczy w zajęciach bezpłatnych (w ramach Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa). Na listach rankingowych Polskiego Związku Tenisowego klasyfikowanych jest aktualnie 28 reprezentantów i reprezentantek Kaliskiego Klubu Sportowego, z czego czwórka znajduje w się w Top 50.

 

Rozwój Sekcji Tenisa znajduje odzwierciedlenie nie tylko w systematycznym poprawianiu wyników indywidualnych jej reprezentantów, ale również w ogólnopolskich rankingach klubowych. W konkursie na Klub Roku Tenis 10 Kaliski Klub Sportowy po raz pierwszy znalazł się w czołowej dziesiątce w kraju (w kat. miast do 250 tys. mieszkańców) i to od razu na siódmej pozycji – najwyższej w całej Wielkopolsce (lepszy wynik w województwie osiągnęły tylko trzy największe kluby poznańskie, klasyfikowane na czołowych lokatach w kat. miast powyżej 250 tys. mieszkańców)!

 

Konkurs na Klub Roku Tenis 10 nagradza poszczególne ośrodki za promocję i rozwój tenisa w najmłodszych kategoriach wiekowych (do lat dziesięciu). Kluby zbierają punkty m.in. za organizację turniejów Tenis 10, udział w zawodach swoich podopiecznych, czy akcje promocyjne tenisa dla najmłodszych w regionie. Sekcja Tenisa Kaliskiego Klubu Sportowego w 2018 roku zorganizowała prestiżowy cykl turniejów Tenis 10 – Babolat Cup. Łącznie w czterech turniejach tego cyklu udział wzięło ok. pięćdziesięcioro dzieci z całego kraju (w tym m.in. dzieci, które na co dzień mieszkają i trenują w Szwecji oraz Francji!). Reprezentanci kaliskiego klubu z powodzeniem występowali zarówno w tym cyklu turniejów, jak również w wielu imprezach Tenis 10 w Polsce. Sekcja Tenisa KKS „punktowała” do rankingu również dzięki inicjatywom promującym tenis w mieście – m.in. przy okazji Święta Ulicy Niecałej, czy Targów Sportu Decathlon.

 

Chcąc kontynuować swój dynamiczny rozwój, Sekcja Tenisa KKS Kalisz ogłasza nabór wiosenny do klubu. W planach jest utworzenie grup treningowych (poczynając od najmłodszych, tj. 5-6-latków, a skończywszy na młodzieży nastoletniej), których zajęcia rozpoczną się od marca (przez dwa pierwsze miesiące w warunkach halowych, a od maja na kortach otwartych). Istnieje również możliwość uczestniczenia w treningach indywidualnych (te można rozpocząć w każdym momencie).

 

 
 


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Zapytaj prawnika

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Polub nas na facebooku


iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl