iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
20
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
24
25
26
27
28

Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl
Piłka nożna

Turniej na Mikołajki

2018-12-12 13:12:00

Zdjęcie: KMP Kalisz
Po raz piąty Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, byli organizatorami Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej.

Zwycięzcami tegorocznej edycji zawodów zostali reprezentanci Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Choć poszczególne mecze budziły sporo emocji, a walka była zacięta, to podczas całego turnieju panowała przyjazna, sportowa atmosfera.
 
Osiem piłkarskich drużyn spotkało się w piątek, 7 grudnia na boisku „Hali Kalisz-Arena”. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu mł. insp. Witold Goździelewski. W imieniu organizatorów imprezy komendant przywitał wszystkich zawodników i podziękował im za przybycie, życząc jednocześnie każdej z drużyn nie tylko zwycięstwa, ale również wyrównanej sportowej rywalizacji, a przede wszystkim wspaniałej zabawy.
 
Zgodnie z regulaminem organizacyjnym zawody rozegrano w dwóch grupach. Kapitanowie zespołów wylosowali grupy, w których rozegrane zostały eliminacje. W meczu otwarcia spotkały się drużyny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu oraz Komendy Powiatowej Policji w Turku. Łącznie rozegrano blisko 20 spotkań, w których najlepsza okazała się drużyna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu, wygrywając ostatecznie w rzutach karnych. Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu uplasowali się na 3 miejscu.
 
Po godzinie 14:00 nastąpiło uroczyste zakończenie imprezy i ogłoszenie wyników. Nagrody i puchary uczestnikom III Mikołajkowego Turnieju w halowej Piłce Nożnej wręczali Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek oraz Dyrektor OSRiR w Kaliszu – Mirosław Przybyła. Nagrody indywidualne dla króla strzelców oraz najlepszego bramkarza przypadły odpowiednio zawodnikom KMP w Kaliszu oraz PSP w Kaliszu.
 
Dziękując zawodnikom za udział w turnieju, insp. Dariusz Bieniek pogratulował wszystkim ambicji i woli walki oraz podziękował za wspaniała atmosferę, która towarzyszyła sportowej rywalizacji.
 
Zawodnikom biorącym udział w tej imprezie, oprócz zwycięstwa przyświecał jeszcze jeden cel - uszczęśliwienie dzieci. Każda z drużyn przygotowała paczkę dla dziecka będących pod opieką hospicjum domowego. Przygotowane prezenty już wkrótce trafią do najmłodszych pacjentów.
 Fotorelacja


Źródło: KMP Kalisz


Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Zapytaj prawnika

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Polub nas na facebooku


Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl