iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Rynku Pracy

Polub nas na Facebook
Reklama w Gazecie InternetowejInformator Budowlany

Reklama w Gazecie Internetowej

Artykuł partnera

To będzie pierwszy sklep tej marki w regionie!

2018-02-13 12:16:26

Zdjęcie: mediacentre.tkmaxx.pl/
– Już niedługo, bo 22 lutego, do grona najemców kaliskiej Galerii Amber dołączy kolejny renomowany najemca – TK Maxx. Będzie to pierwszy sklep tej marki w regionie – dotychczas najbliższy tej marki można było odwiedzić w Poznaniu.

Dwupoziomowy sklep TK Maxx zajmie niemal 2 tys. m kw., z czego prawie 1,5 tys. m kw. to powierzchnia sprzedażowa. TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Co więcej, nowe dostawy produktów trafiają do TK Maxx, aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu stale można odkrywać nowe perełki. W Polsce firma obecna jest od 2009 roku. TK Maxx w Kaliszu będzie 40 sklepem tej marki w kraju.
 
 
W Galerii Amber TK Maxx dołączy do innych marek, które zaistniały w tym centrum handlowym w ubiegłym roku, takich jak Semilac, Llike Thai, Organique, Urban SPA, Telepizza czy pierwszy w regionie sklep DUKA.
 
 
Cieszymy się, że sklep tak renomowanej marki, jaką jest TK Maxx, postanowił zagościć właśnie u nas – powiedziała Monika Gryczka, dyrektor CHR Galeria Amber. –To znakomite połączenie niezwykle różnorodnego asortymentu, wysokiej jakości marek i atrakcyjnych cen, na które mieszkańcy Kalisza czekali od dawna. Jestem przekonana, że obecność TK Maxx sprawi, że umocnimy naszą pozycję najsilniejszego centrum handlowego w regionie.
 
 
Należąca do EPP Galeria Amber może pochwalić się stale rosnącą odwiedzalnością – od otwarcia w marcu 2004 r. - centrum handlowe odwiedziło ponad 21,4 milionów klientów. W ubiegłym roku było to ponad 6 milionów klientów. Rekordowym miesiącem okazał się grudzień. W tym miesiącu centrum odwiedziło niemal 652 tys. kupujących.
 
 
Galeria Amber to nowoczesne centrum handlowe mieszczące 120 najemców oferujących kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, blisko dworca kolejowego (PKP Kalisz) oraz głównego dworca autobusowego. W Galerii znajduje się także strefa restauracyjna, 7-salowe kino Helios oraz bezpłatny parking na 1000 miejsc. Właścicielem i zarządcą Galerii Amber jest EPP.

 


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Budowlanego

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Ślubnego


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet