iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Reklama: Żabka - Franczyza

Patronat Medialny - Targi Export Expo


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
Z powiatu

Powitanie godne bohaterów

2018-09-03 14:23:44

Zdjęcie: powiat.kalisz.pl/Wioletta Przybylska
W minionym tygodniu w Koźminku powiatano medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym.

W środę, 29 sierpnia, rynek w Koźminku stał się miejscem, które opanowały takie uczucia jak radość i duma. To efekt wspaniałego występu cyklistów Koźminianki Koźminek, którzy fantastycznie zaprezentowali się podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym. Wiktor Richter i Damian Papierski stanęli na najwyższym stopniu podium w drużynowym wyścigu na dochodzenie. Ten drugi cyklista do swojego dorobku dołożył jeszcze brązowy krążek, który wywalczył wraz z Filipem Prokopyszynem w madisonie juniorów. Młodzi bohaterzy zostali przywitani przez władze Gminy Koźminek i Powiatu Kaliskiego, klubu UKS Koźminianka Koźminek, miejscową Straż oraz licznie przybyłych kibiców.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy były udane dla naszej kadry narodowej. Z pewnością były także ze wszech miar udane dla młodych cyklistów z UKS Koźminianka Koźminek. Wiktor Richter i Damian Papierski oraz Kacper Walkowiak i Michał Gałka wspaniale spisali się w wyścigu drużynowym na dochodzenie. Nasi kadrowicze wyprzedzili reprezentantów Włoch i to we wspaniałym style. Jechali bowiem bardzo szybko i uzyskali czas 4:03.656, pobijając tym samym rekord Polski.

 

- Bohaterowie z Koźminka stanęli na najwyższym stopniu podium po rywalizacji w drużynowym wyścigu na dochodzenie. A do tego pobili rekord Polski! Tego nie da się wyrazić słowami! Brawo – tak skomentowano wyborny występ naszych torowców na koncie Facebook'owym UKS Koźminianki Koźminek.

 

Na rynku w Koźminku w środę po godz. 14.00 zebrała się Gminna Orkiestra Dęta z Koźminku, kolarze, trener, prees z UKS Koźminanka Koźminek, samorządowcy, sponsorzy i rodzina kolarzy, by uroczyście powiatać Mistrzów Europy. 

 

Damianowi Papierskiemu jeden krążek podczas mistrzostw Europy nie wystarczył. Wychowanek klubu z Koźminka do swojego dorobku dołożył jeszcze brązowy medal, który wywalczył wraz z Filipem Prokopyszynem w madisonie juniorów.

 

 

 

Źródło: powiat.kalisz.pl/Michał Marszałkowski


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejReklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl