iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Reklama: Żabka - Franczyza

Patronat Medialny - Targi Export Expo


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
Kalisz

Ognisko z telewizora

2018-11-13 12:17:41

Zdjęcie: www.strazmiejska.kalisz.pl
W piątek 9 listopada troje mieszkańców Kalisza zostało ukaranych za spalanie odpadów w przydomowych piecach. Pierwsze zgłoszenie dyżurny Straży Miejskiej Kalisza otrzymał w godzinach porannych.

Mieszkaniec osiedla Amelia uskarżał się, że nie może otworzyć okna, ponieważ z komina sąsiedniej posesji wydobywają się kłęby żrącego dymu. Zgłoszenie zostało potwierdzone przez strażników z Eko - Patrolu. Na miejscu funkcjonariusze zlokalizowali źródło zadymienia i niezwłocznie przystąpili do przeprowadzenia kontroli ustalonej nieruchomości. W trakcie przeprowadzonych czynności w pomieszczeniu kotłowni, strażnicy miejscy ujawnili karton z pociętymi i przygotowanymi do spalenia kawałkami laminowanych płyt wiórowych. Kontrola wykazała, iż w kotle były spalane wcześniej przygotowane elementy mebli.

 

Sprawca świadomego spalania odpadów został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 złotych. Do drugiego zdarzenia doszło w południe.

 

Funkcjonariusze otrzymali komunikat z którego wynikało, że mieszkańcy osiedla Zagorzynek zauważyli wydobywający się dym z terenu opuszczonej posesji. Zgłaszający pomimo nieprzyjemnego zapachu obawiali się o ewentualne powstanie pożaru. Faktycznie na miejscu okazało się, że z tyłu niezamieszkałego budynku bezdomni mężczyźni spalili telewizor. Materiały z wymienionej interwencji trafią do Sądu Rejonowego z wnioskiem o ukaranie.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych. W tym przypadku do sukcesywnego spalania odpadów dochodziło systematycznie w jednej z posesji usytuowanej na osiedlu Majków. Nieprzyjemny zapach dymu był skutkiem spalania przez kobietę starych płyt meblowych. Funkcjonariusze uświadomili sprawczyni, iż tego typu materiał jest odpadem i w związku z tym niedozwolonym paliwem do ogrzewania domu. Kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

 

 

Źródło: www.strazmiejska.kalisz.pl


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejReklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl