iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


czytaj dalej

czytaj dalej

czytaj dalej

czytaj dalej

czytaj dalejPoniedziałek
19
luty
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
26
27
28

Wielkopolska

Nagrodzono sołectwa z powiatu kaliskiego

2017-10-12 08:27:35

We wtorek w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu odbyły się finał i gala wręczenia nagród i wyróżnień II edycji konkursu „Jeden dzień w sołectwie – przyroda, kultura i tradycja - edycja 2017".

Konkurs, skierowany do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego, miał na celu promowanie potencjału przyrodniczego, kulturowego i turystycznego sołectw, wyszukiwanie nowych produktów turystycznych, zachęcenie mieszkańców miasta do odwiedzenia tych urokliwych i niesamowitych miejsc, integrację i aktywizację środowiska, podniesienie ich świadomości, zachęcenie do podejmowania działań na rzecz ochrony przyrody.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, również  tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nadesłano wiele bardzo interesujących i oryginalnych projektów z 19 powiatów z terenu Wielkopolski.

 

Laureaci  II edycji konkursu „Jeden dzień w sołectwie – przyroda, kultura i tradycja - edycja 2017”, otrzymali czeki okolicznościowe na kwoty od 2 do 7 tysięcy zł, tablet, statuetkę oraz publikacje wydane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Wśród nagrodonych znalazło się sołectwo Sulisławice z powiatu kaliskiego.

 

Wyróżnienie, a wraz z nim czek okolicznościowy na kwotę 1 000 zł, statuetkę oraz publikacje wydane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego otrzymało sołectwo Ceków z powiatu kaliskiego.

 

 

 Zapytaj prawnika


czytaj dalej

czytaj dalej


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.

czytaj dalej

czytaj dalej


Dyżur Aptek w Kaliszu
reklama prasowa
Reklama w gazecie