iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.plReklama w Gazecie Internetowej
Reklama Rynku Pracy

Polub nas na Facebook
Reklama w Gazecie InternetowejInformator Budowlany

Reklama w Gazecie Internetowej

Wtorek
16
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31
Kalisz

Miniaturowe modele i sprzęt wojskowy

2017-09-25 10:41:55

Zdjęcie: kalisz.pl/Tomasz Staszczyk
Modele pojazdów latających, pływających, jeżdżących po drogach i szynach, sprzęt wojskowy - to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekały na zwiedzających w hali Arena, podczas 9. Kaliskich Dni Modelarza i Pasjonata.

Tradycyjnie nie zabrakło miłośników historii, broni, lotnictwa, kolei, szkutnictwa, fantastyki oraz zdalnie sterowanych miniatur. Owoce swych pasji zaprezentowali kaliszanom modelarze, hobbyści i kolekcjonerzy z terenu naszego miasta oraz zaproszeni goście.

 

Modelarze - indywidualni i zrzeszeni w klubach oraz uczniowie pasjonujący się modelarstwem zostali docenieni za swoją twórczość. Najlepsi otrzymali puchary i nagrody. Te ostatnie - w imieniu Grzegorza Sapińskiego, prezydenta Kalisza - wręczali wiceprezydenci – Karolina Pawliczak i Artur Kijewski.

 

Wiele atrakcji czekało także przed halą widowiskowo-sportową. Można było podziwiać samochody wojskowe i sprzęt militarny oraz pokaz strażacki. 9. Kaliskie Dni Modelarza i Pasjonata już za nami. Przygotowane atrakcje nie tylko usatysfakcjonowały modelarzy od lat pielęgnujących swą pasję, ale stały się również zachętą do rozwijania zainteresowań wśród najmłodszych.

 

Współorganizatorami przedsięwzięcia są: Miasto Kalisz oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego "Wielkopolski Klaster Lotniczy". Imprezę objął patronatem Grzegorz Sapiński, prezydent miasta Kalisza.

Źródło: kalisz.pl/Tomasz Staszczyk

Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Budowlanego

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Ślubnego


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet