iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama w Gazecie Internetowej


Partner gazety internetowej iJarocin.plReklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejSobota
16
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
25
26
Na ślubnym kobiercu

Makijaż ślubny - na jaki się zdecydować?

2017-08-07 13:02:00

Zdjęcie: Archiwum
Musi być kryjący, trwały i utrzymany w pastelowych barwach. Mowa oczywiście o ślubnym makijażu.

W tym przypadku warto poprosić o pomoc profesjonalistkę. Nie tylko dlatego, że pomoże znaleźć właściwe dla Twojej urody odcienie i fachowo zajmie się twarzą, ale także dlatego, że dysponuje ona preparatami tworzonymi z myślą o zawodowcach. Gdyby trzeba je było kupić, należałoby wydać na nie majątek. Za makijaż panna młoda zapłaci ok. 100-200 złotych, a będzie się nim cieszyła do białego rana. Dobrze jest wybrać się na próbne malowanie. Pozwoli to stwierdzić, czy dobrze wyglądasz w proponowanym wizażu, ale także czy żaden z zastosowanych produktów cię nie uczula. Na kilka dni przed ślubem możesz wybrać się na zabieg przedłużania rzęs. Podobno efekt jest niesamowity.

 

 

Makijaż musi być odpowiedni do typu urody panny młodej. I tak na przykład do kobiety o ciepłej, oliwkowej karnacji, brązowych oczach i ciepłych, orzechowych włosach najlepiej pasuje makijaż w barwach złota, brązu, zieleni, oliwki. A dla pani o chłodnej, alabastrowej karnacji, niebieskich oczach i blond włosach idealny będzie makijaż w odcieniach różu, srebra, szarości, wrzosu, delikatnego fioletu oraz bezpiecznych odcieniach beżu i brązu.

 

 

O czym jeszcze należy pamiętać? Makijaż panny młodej ma być świeży, jak najbardziej rozświetlony, ale nie mocno perłowy i nie brokatowy. Pamiętajmy, że jest on również makijażem fotograficznym, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Może być matowy z odrobiną rozświetlenia. Musi być wykonany bardzo perfekcyjnie, dlatego też w tak ważnym dla nas dniu skorzystajmy z profesjonalizmu wizażystki. Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet