iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła
Reklama: Żabka - Franczyza

Patronat Medialny - Targi Export Expo


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piątek
24
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
Z powiatu

Kto wygrał III Cross Półmaraton Baster Run?

2018-09-05 14:06:55

Zdjęcie: powiat.kalisz.pl/Ewelina Krystek
Mateusz Łańduch pewnie zwyciężył III Cross Półmaraton Baster Run 2018, który odbył się 1 września nad malowniczym zbiornikiem zaporowym Murowaniec.

Kaliszanin reprezentujący barwy klubu BASTER TEAM nie miał sobie równych i z czasem 1:19:08 pierwszy przemierzył dystans biegu głównego. Drugi na mecie zameldował się Rafał Suchanecki, a na trzeciej pozycji zmagania w Murowańcu zakończył Paweł Gawroński. Najszybsza wśród kobiet była niezawodna Katarzyna Werner z KKB Finisz Kalisz. 

 

Na starcie zameldowało się około 200 biegaczy, którzy jednak mogli wybrać krótszy dystans do przebiegnięcia. Na pokonanie biegu głównego, liczącego ok. 21 kilometrów zdecydowało się ostatecznie 140 śmiałków. Zgodnie z przewidywaniami, najszybszy w sobotę był przejawiający równą, wysoką dyspozycję Mateusz Łańduch. Sportowiec z najstarszego miasta w Polsce pokonał półmaraton w 1:19:08, wyprzedzając kolejnego w klasyfikacji Rafała Suchaneckiego o prawie 10 minut. Bezapelacyjne zwycięstwo umocniło Mateusza Łańducha na prowadzeniu w klasyfikacji Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2018. Można zaryzykować stwierdzenie, że kaliszanin po trzech biegach zdecydowanie zadomowił się na pierwszym miejscu z czasem 2:28:36.

 

Pozostali zawodnicy stoczyli już zdecydowanie bardziej wyrównaną walkę. Drugi na metę przybiegł Rafał Suchanecki (1:28:58), a za nim finiszował Paweł Gawroński (1:29:17). Świetnie zaprezentowała się także Katarzyna Werner z KKB Finisz Kalisz. Zawodniczka reprezentująca barwy kaliskiego klubu pokonała trasę w 1:42:46 i była najlepsza wśród kobiet. Taki wynik sprawił, że również w klasyfikacji OPEN ambitna biegaczka zajęła wysokie 18. miejsce.

 

W III Cross Półmaratonie Baster Run 2018 nie mogło zabraknąć przedstawicieli Drużyny Powiatu Kaliskiego, która w swoich szeregach skupiała 12 zawodników. Najszybszy wśród nich był Piotr Korzekwa, który pokonał wymagającą trasę w 1:33:30, co sprawiło, że lider Drużyny Powiatu Kaliskiego zajął wysokie 7. miejsce w całym wyścigu. Takie samo miejsce zajmuje po trzech wyścigach w klasyfikacji Grand Prix Ziemi Kaliskiej.

 

Kolejny i zarazem ostatni bieg tegorocznego Grand Prix odbędzie się 11 listopada w Kaliszu. Zawodnicy, którzy zdecydują się na uczestnictwo w Biegu Niepodległości Kalisz 2018 będą mieli do pokonania 10 kilometrów. Już dziś zapraszamy do startu w tym ciekawie zapowiadającym się wydarzeniu, które znakomicie wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 
Fotorelacja


Źródło: powiat.kalisz.pl/Michał Marszałkowski


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra KaletyReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejReklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl