iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Kalisz

Komisarz Kalinka i jej pies Orion

2019-02-04 10:41:30

Zdjęcie: KMP Kalisz
Kaliscy policjanci odpowiedzieli na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 19 i włączyli się w akcję UNICEF "Wszystkie Kolory Świata". Na potrzeby akcji powstają lalki, szyte przez instytucje, firmy i osoby prywatne. Wśród nich pani komisarz Kalinka i jej pies Orion, które zostały przekazane na licytację. Dochód z ich sprzedaży zasili konto UNICEF.

Głównym celem akcji UNICEF "Wszystkie Kolory Świata" jest zebranie funduszy na szczepienia dzieci w krajach najbiedniejszych. Projekt składa się z dwóch części - edukacyjnej i charytatywnej. W części edukacyjnej uczniowie placówek oświatowych, które przystąpią do akcji poznają kontynenty, kraje, kulturę innych narodów i sytuację ich rówieśników na świecie. W części charytatywnej uczniowie oraz instytucje zaproszone przez nich do akcji, szyją szmaciane laleczki.

 

Szkoła Podstawowa nr 19 w Kaliszu zaprosiła do włączenia się w akcję kaliskich policjantów. Na potrzeby kampanii powstała komisarz Kalinka i jej towarzysz Orion. Lalka wymyślona przez policjantki z Zespołu Profilaktyki Społecznej, otrzymała już specjalny „akt urodzenia” i została przekazana na licytację, która odbyła się w minioną sobotę w Galerii Sztuki im. Jana im. Tarasina.

 

 

 

 

Źródło: KMP Kalisz


Zapytaj prawnika

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl