iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.plReklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Sobota
20
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
Na ślubnym kobiercu

Klasyczna, nowoczesna czy... z gorsetem?

2017-08-17 11:02:00

Zdjęcie: Archiwum
O tym dniu marzy prawie każda dziewczyna. Błyszczeć w białej koronkowej sukni. No właśnie, czy biała suknia ślubna jest wciąż trendy i czy pasuje do każdej sylwetki?

W dniu ślubu każda panna młoda swym wyglądem chciałaby olśnić wszystkich gości i – rzecz jasna - przyszłego męża. Warunkiem niezbędnym do osiągnięcia zamierzonego efektu jest wystąpienie w przepięknej sukni ślubnej. Ale wybór nie jest łatwy.

Suknia zazwyczaj jest jednym z największych wydatków w całym budżecie ślubnym. Ale czego się nie robi, by w tym wyjątkowym dniu poczuć się jak księżniczka…

 

 

Wybór sukni ślubnej jest bardzo ważny. Musisz czuć się w niej piękna, ale jednocześnie powinno być Ci wygodnie. Należy zastanowić się nad charakterem uroczystości. Im bardziej formalny ślub, tym bardziej formalna suknia. Trzeba też uwzględnić porę roku, w której stanie się przed ołtarzem. Bo na przykład latem panna młoda nie będzie zbyt dobrze wyglądać w sukni z grubego materiału i z długim rękawem.

Suknia ślubna powinna podkreślać wszelkie zalety urody panny młodej i jej sylwetki, a tuszować jakiekolwiek niedoskonałości i mankamenty jej figury. W wyborze sukni kieruj się więc typem Twojej sylwetki i urody, a dopiero w późniejszej kolejności panującą modą. Panie o alabastrowej cerze powinny założyć suknię białą, natomiast te o ciepłym odcieniu skóry mogą pomyśleć o sukni w kolorze ecru lub złotobeżowym.

 

 

Przyszłe panny młode mają duży wybór. Można wybrać suknię klasyczną, która modna jest zawsze. Jest prosta i elegancka, delikatnie podkreśla sylwetkę. Może być na ramiączkach lub z gorsetem. Dla kobiet o romantycznym usposobieniu poleca się suknie falbaniaste, złożone z wielu warstw. Falbany szyte są z delikatnego szyfonu, aby nadać sylwetce lekkość. Bardzo ładnie układają się w ruchu. Sukienki tego typu wymagają raczej szczupłej sylwetki. Najczęściej wybierane modele to – klasyczny, empire, princessa, syrena, prosty oraz litera A. Nierzadko panie wybierają kreacje dwuczęściowe (spódnica i gorset). Nowocześnie wygląda, kiedy gorset jest w innym wzorze niż spódnica, albo połączenie - gorset we wzór, spódnica gładka. Gorset wyszczupli Twoją sylwetkę pod warunkiem, że jest dobrze dobrany.

 

 

Inna ważna kwestia - dokonując wyboru sukni, należy zastanowić się wcześniej, czy ma ona zostać kupiona, wypożyczona czy uszyta. Tę decyzję warto podjąć dużo wcześniej - około cztery-pięć miesięcy przed ślubem – by nie było w ostatniej chwili przykrych niespodzianek.

W naszej okolicy jest sporo salonów, które oferują nowe, jak i używane suknie. Dysponując skromniejszym budżetem, warto więc zastanowić się nad kupnem lub wypożyczeniem używanej. Dobrze wyczyszczone i niezniszczone suknie nie różnią się wyglądem od nowych czy szytych na miarę. Fakt jednak taki, że każda panna młoda marzy o tej jedynej i niepowtarzalnej sukni… Zapytaj prawnika


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Polub nas na facebooku


Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl