iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Żabka - Franczyza

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Partner gazety internetowej iJarocin.pl


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Niedziela
19
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31

Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl
Opatówek

Gorąca Italia i dobry humor

2019-03-13 13:03:00

Dwa koncerty na Dzień Kobiet - 1 500 pań bawiło się w Opatówku z Roberto Zucaro i Jackiem Kierokiem oraz samorządowcami gminy Opatówek.

Gmina Opatówek tradycyjnie, jak w latach ubiegłych, przygotowała szczególną uroczystość z okazji Dnia Kobiet. W tym roku, sobotni wieczór umilił Roberto Zucaro - włoski muzyk, w którego wykonaniu usłyszeć można było największe przeboje gorącej Italii, takie jak: Felicita, Susanna, Volare, Quando Quando, Mamma Maria i wiele innych. W znakomitym koncercie, wspartym sporą dawką dobrego humoru, wystąpił także znany wszystkim z TVS Silesia, duet - Jolanta i Jacek Kierok. Każda z obecnych pań obdarowana została słodkim upominkiem.


Uroczystość była okazją do złożenia życzeń, które wspólnie przekazali burmistrz gminy Opatówek Sebastian Wardęcki, sekretarz Krzysztof Dziedzic, przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Opatówek Paweł Bąkowski wraz z radnymi i dyrektorem Szkoły Podstawowej w Opatówku. Na sali rozbrzmiało wykonane wspólnie z Kapelą Sami Swoi ''Sto lat'' skierowane do wszystkich Pań. Do życzeń przyłączyła się także minister Andżelika Możdżanowska, posłowie na Sejm RP: Jan Dziedziczak, Tomasz Ławniczak, Jan Mosiński, Piotr Kaleta i Wojciech Ziemniak. Specjalne życzenia przekazali również biskup kaliski senior Stanisław Napierała i członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska.

 

W trakcie uroczystości przeprowadzona została zbiórka publiczna pn. ''Ratujemy mamę Karoliny''. Dotyczyła ona mieszkanki Gminy Opatówek, która stanęła w ogniu najbardziej dramatycznej walki, jaka może stoczyć człowiek - walki o własne życie. W czasie sobotniego wieczoru udało się zebrać ponad 10 000 zł. Środki te w całości przeznaczone zostaną na leczenie pani Beaty, która zmaga się z chorobą nowotworową. Akcja zorganizowana została przez OSP Opatówek, Fundację Inicjatywa dla Opatówka, Caritas SP Opatówek, GOPS Opatówek, Urząd Miejski Gminy Opatówek, Sołectwo Opatówek oraz wolontariuszy.

Organizatorami Gminnego Dnia Kobiet byli: Urząd Miejski Gminy Opatówek, Gminny Ośrodek Kultury w Opatówku oraz Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Opatówku.

 

 
Fotorelacja
Patronat Medialny - Targi Export Expo


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Polub nas na facebooku


Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl