iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama w Gazecie Internetowej


Partner gazety internetowej iJarocin.plReklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejSobota
16
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
25
26
Z powiatu

Emeryci i renciści świętowali w Brzezinach

2018-09-19 15:04:58

Zdjęcie: www.powiat.kalisz.pl/Marta Wolarz
Jubileusz 15 - lecia działalności świętowało w piątek, 14 września br. Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Brzezin. W uroczystości wziął udział Krzysztof Nosal Starosta Kaliski, który w imieniu własnym oraz władz Powiatu Kaliskiego złożył Jubilatom podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w realizację wielu cennych inicjatyw na rzecz seniorów i społeczności lokalnej.

Jubileusz był okazją do uhonorowania na Wniosek Wójta Gminy Krzysztofa Niedźwiedzkiego - Medalem Zasłużony dla Gminy Brzeziny Przewodniczącej Koła Lucji Kowalczyk oraz Skarbnik Koła Janiny Paprockiej, które od 2003 roku działają w Zarządzie i aktywizują środowisko emerytów i rencistów z terenu gminy Brzeziny.

 

Dziękowano również Sekretarz Koła - Annie Chumieji za skrupulatne prowadzenie kroniki i spisywanie wszystkich ważnych wydarzeń z działalności organizacji. Życzenia Jubilatom składali przedstawiciele władz gminnych, powiatowych, instytucji kultury, członkowie zespołów i kapeli oraz liczni przyjaciele Koła.  Od 2003 roku członkowie Koła biorą czynny udział w uroczystościach gminnych, festynach, rajdach, organizują wyjazdy, integrują seniorów oraz aktywnie spędzają czas na emeryturze. Aktualnie brzezińskie Koło liczy blisko 100 emerytów, rencistów i inwalidów. Również brzeziński Zarząd Koła wraz z Zarządem Głównym Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów podziękował za dotychczasową współpracę wręczając specjalne listy gratulacyjne - Staroście Kaliskiemu Krzysztofowi Nosalowi, Wicestaroście Janowi Adamowi Kłyszowi, Wójtowi Gminy Brzeziny Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu, Zastępcy Wójta Gminy Zbigniewowi Słodowemu, Przewodniczącemu Rady Gminy Karolowi Bakaczowi oraz Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury Przemsyławowi Sułkowi.

 

 
Źródło: www.powiat.kalisz.pl/Marta Wolarz


Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet