iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


czytaj dalej

czytaj dalej

czytaj dalej

czytaj dalej

czytaj dalejPoniedziałek
19
luty
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
26
27
28

Kalisz

Dzieci na pizzy z prezydentem

2018-02-08 13:02:00

Zdjęcie: kalisz.pl/Katarzyna Ciupek
W środę prezydent Grzegorz Sapiński spotkał się z wychowankami Domu Dziecka. Nie zabrakło rozmów i prezentacji dziecięcych talentów. A to wszystko za sprawą licytacji w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przedmiotem było spotkanie i lunch z prezydentem Kalisza.

Pan Maksymilian Karkowski, który wygrał licytację, zdecydował o przekazaniu wylicytowanego spotkania z włodarzem miasta na rzecz wychowanków Domu Dziecka. Sam również uczestniczył w środowej wizycie.

 

Najmłodsi, ale i nastoletni wychowankowie, mieli okazję porozmawiać z prezydentem o nurtujących ich sprawach, zadać pytania, ale też pochwalić się swoimi osiągnięciami sportowymi. Był również czas na prezentacje taneczne i wokalne.

 

Po występach prezydent Grzegorz Sapiński zaprosił dzieci i młodzież na wspólny posiłek. Były nim wyjątkowe pizze z delikatnego ciasta bez glutaminianów, ze sosem na bazie bogatych w witaminy i minerały pomidorów pelati oraz bazylii, m.in. z dodatkiem warzyw. O ich staranne przygotowanie zadbała jedna z kaliskich pizzerii.

 

Na zakończenie spotkania najmłodsi złożyli zdobione rysunkami podpisy na pamiątkę dzisiejszej wizyty. Prezydent Grzegorz Sapiński wręczył wszystkim upominki ufundowane przez Miasto Kalisz i wpisał się do księgi pamiątkowej Domu Dziecka.

 

- Dziękuję za piękne spotkanie. Miło mi, że dzięki licytacji w szczytnym celu, mogłem spędzić z Wami to popołudnie, zobaczyć, co się u Was zmieniło i poznać Wasze zainteresowania – mówił prezydent.

Źródło: kalisz.pl/Katarzyna Ciupek


Zapytaj prawnika


czytaj dalej

czytaj dalej


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.

czytaj dalej

czytaj dalej


Dyżur Aptek w Kaliszu
reklama prasowa
Reklama w gazecie