iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Rynku Pracy

Polub nas na Facebook
Reklama w Gazecie InternetowejInformator Budowlany

Reklama w Gazecie Internetowej

Z powiatu

Bieg Stawiszyn już w niedzielę!

2018-05-17 12:31:45

Zdjęcie: powiat.kalisz.pl
Chcecie pobiegać w niedzielę? Taka okazja pojawi się podczas Biegu Stawiszyn.

W najbliższą niedzielę nadejdzie pora na kolejną dawkę emocji biegowych związanych z Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Tym razem pasjonaci biegania wezmą udział w Biegu Stawiszyn 5-10-15km, który odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala i Burmistrz Stawiszyna Justyna Urbaniaka. Bieg główny rozpocznie się w samo południe, a śmiałkowie w nim uczestniczący będą mieli do pokonania dystans 15 kilometrów. Zapisy trwają do piątku.

 

Wchodzący w cykl Grand Prix Bieg Stawiszyn 5-10-15km będzie wiódł przez drogi gminne wsi Stary Kiączyn (Gmina Stawiszyn). Jeszcze zanim do boju przystąpią dorośli biegacze, na starcie ujrzymy młodszych śmiałków - przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Starty najmłodszych rozpoczną się od godziny 10.00. Pe emocjach w dziecięco-młodzieżowym wydaniu, na linii startu zameldują się dorośli pasjonaci biegania, którzy o godzinie 12.00 zmierzą się w biegu głównym na dystansie 15 kilometrów. Organizatorzy chcą jednak, by w stawiszyńskich zmaganiach mogła wziąć udział każda chętna osoba, dlatego też stworzono możliwość startu na mniejszych dystansach niż bieg główny - 5 i 10 kilometrów. Uczestnicy biegu głównego zmierzą się z wymogami 3 pętli liczących po 5 kilometów każda. Zmagania będą wiodły w większości drogami asfaltowymi, choć nie zabraknie także 200 metrowej "odskoczni" w postaci odcinka leśnego.

 

Organizatorzy przedłużyli zapisy do Biegu Stawiszyn 5-10-15km do piątku. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja elektroniczna oraz dokonanie opłaty startowej (35 złotych). Rejestracja przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych również odbywa się drogą elektorniczną.

 

Organizatorem Biegu Stawiszyn 5-10-15km jest firma Baster Sp. z o.o. Kalisz, Fundacja Bread of Life of Life oraz Gmina i Miasto Stawiszyn.

 

 

Źródło: M. Marszałkowski

Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Budowlanego

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Ślubnego


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet