iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Poniedziałek
22
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
29

Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl
Z powiatu

29.01. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2019-01-29 11:40:24

Zdjęcie: Archiwum
Elektromonter, kierowca - to tylko niektóre z ofert pracy znajdujących się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu. Sprawdź, kogo jeszcze szukają pracodawcy.

1. Market w Kaliszu,

e-mail: joanna.petniakowska@castorama.pl

zatrudni:

 

Doradców handlowych

Wymagania: Umiejętność obsługi klienta.

2. Spółka we Wrocławiu, tel. 694 412 623

zatrudni:

 

Kierowcę samochodu ciężarowego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. C, uprawnienia HDS, doświadczenie zawodowe w obsłudze dźwigu hydraulicznego HDS i jazdy samochodem ciężarowym. Praca na terenie Kalisza i okolic.

 

3. Reco Polska Produkcja w Kaliszu, ul. Łódzka 145

zatrudni:

 

Operatorów linii produkcyjnej

Wymagania: umiejętności manualne, rzetelność, sumienność, punktualność, gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany), doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, szkolenia wdrożeniowe, międzynarodowe i dynamicznie rozwijające się środowisko produkcyjne. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w każdy poniedziałek w godz. 11:00 - 12:00 w siedzibie firmy.

 

4. Spółka w Kaliszu, tel. 62 505 71 03

zatrudni:

 

Pracowników produkcyjnych

Wymagania: Chęci do pracy.

5. Spółka w Kaliszu, tel. 668 887 923, e-mail: r_zymelka@drosed.com.pl

zatrudni:

 

Elektryka- elektromontera

Wymagania: Umiejętności techniczne złota rączka, kultura osobista, dokładność i estetyka wykonywanych prac, dyspozycyjność, kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz prawo jazdy kat. B, posiadanie uprawnień elektrycznych 1kV, będzie dodatkowym atutem.

 

 

6. Spółka w Kaliszu, tel. 668 887 923, e-mail: r_zymelka@drosed.com.pl

zatrudni:

 

Elektromechanika w dziale utrzymania ruchu

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV.

 

7. Spółka w Kaliszu, tel. 668 887 923, e-mail: r_zymelka@drosed.com.pl

 

Elektromontera

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat B. Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV Zakres: Zatrudnię osobę z umiejętnościami technicznymi „złota rączka” elektromonter . Wymagana kultura osobista, dokładność i estetyka wykonywanych prac, dyspozycyjność, kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz prawo jazdy kat. B, posiadanie uprawnień elektrycznych 1kV, będzie dodatkowym atutem.

 

8. Reco Polska Produkcja w Kaliszu, ul. Łódzka 145

zatrudni:

 

Operatorów linii produkcyjnej

Wymagania: umiejętności manualne, rzetelność, sumienność, punktualność, gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany), doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem. Możliwa praca w weekend w przypadku nadgodzin. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, szkolenia wdrożeniowe, międzynarodowe i dynamicznie rozwijające się środowisko produkcyjne. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w każdy poniedziałek w godz. 11:00 - 12:00 w siedzibie firmy.

 

9. Reco Polska Produkcja w Kaliszu, ul. Łódzka 145

zatrudni:

 

Operatorów wózka widłowego / Magazynierów

Wymagania: Pracodawca oczekuje doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności, umiejętności pracy w zespole, umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, szkolenia wdrożeniowe, międzynarodowe i dynamicznie rozwijające się środowisko produkcyjne. Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w każdy poniedziałek w godz. 11:00 - 12:00 w siedzibie firmy.

 

10. MOPS w Kaliszu, ul. Obywatelska 4, tel. 62 757 45 10

zatrudni:

 

Opiekuna

Wymagania: Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki - praca socjalna, psychologia, pedagogika, nauki o rodzinie), znajomość zagadnień dot. niepełnosprawności i przemocy w rodzinie, empatia, umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi i osobami będącymi w stanie kryzysu. Udzielanie pomocy osobom i rodzinom dotkniętym przemocą i kryzysem, monitorowanie pobytu w mieszkaniach chronionych.

 

11. Polski Czerwony Krzyż w Kaliszu, tel. 695 260 704, 62 502 68 88

zatrudni:

 

Opiekunki

Wymagania: Wyksztalcenie podstawowe, doświadczenie przy opiece osób starszych i chorych. Umowa zlecenie.

 

12. Przedsiębiorstwo w Końskiej Wsi, tel. 668 474 797

zatrudni:

 

Kierownika na ubojni

Wymagania: Mile widziane wykształcenie na kierunku technik weterynarii lub technik żywienia zbiorowego, wymagana znajomość zasad HACCP.

 

13. Firma w Kaliszu, tel. 509 666 424

zatrudni:

 

Kierowcę busa

Wymagania: Prawo jazdy kat. B.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 62 764 76 11 , e-mail: tachografy@tachografy.kalisz.pl

zatrudni:

 

Elektronika - pracownika serwisu

Wymagania: Wykształcenie zawodowe: mechaniczne lub elektroniczne lub informatyczne, prawo jazdy kat. B, niekaralność, mile widziani absolwenci, osoba chętna do przyuczenia. Naprawa tachografów, montaż CB w samochodach ciężarowych.

15. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4

zatrudni:

 

Pracownika socjalnego w Dziale Interwencji Kryzysowej

Wymagania: Wykształcenie wyższe. Dyplom ukończenia kolegium pracowników socjalnych, ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna, ukończone do dnia 31 grudnia 2013r. studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: politologia, polityka społeczna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki rodzinne, ukończone do dna 01 maja 2004r. studia wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia bez względu na rodzaj specjalności, znajomość przepisów m.in. Ustawy o pomocy społecznej, Ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. Wymagane dokumenty: CV wraz z kserokopią dyplomu ukończenia studiów lub kolegium uprawniającego do wykonywania zawodu pracownika socjalnego należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kalisz, ul. Obywatelska 4 do dnia 15.02.2019r.

 

16. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4

zatrudni:

 

Pracownik socjalny w Dziale Pomocy Środowiskowej

Wymagania: Wymagania: Wykształcenie wyższe. Dyplom ukończenia kolegium pracowników socjalnych, ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna, ukończone do dnia 31 grudnia 2013r. studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: politologia, polityka społeczna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki rodzinne, ukończone do dna 01 maja 2004r. studia wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia bez względu na rodzaj specjalności, znajomość przepisów m.in. Ustawy o pomocy społecznej, Ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. Wymagane dokumenty: CV wraz z kserokopią dyplomu ukończenia studiów lub kolegium uprawniającego do wykonywania zawodu pracownika socjalnego należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kalisz, ul. Obywatelska 4 do dnia 15.02.2019r.

 

17. Firma w Kaliszu, tel. 690 390 554

zatrudni:

 

Kierowcę

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Dowóz posiłków na terenie Kalisza.

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 730 730 590

zatrudni:

 

Pomoce w przygotowaniu posiłków kuchni japońskiej

Wymagania: Kreatywność, chęci do pracy.

 Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Zapytaj prawnika

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Polub nas na facebooku


iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl