iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Rynku Pracy

Polub nas na Facebook
Reklama w Gazecie InternetowejInformator Budowlany

Reklama w Gazecie Internetowej

Z powiatu

20.03. Zobacz, kogo szukają pracodawcy

2018-03-20 09:58:52

Zdjęcie: Archiwum
Psycholog, listonosz, opiekun medyczny - to tylko niektóre z ofert pracy znajdujących się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu. Sprawdź, kogo jeszcze szukają pracodawcy.

Poniżej znajduje się zestawienie wybranych ofert pracy znajdujących się w kaliskim pośredniaku w dniu 20 marca. W celu uzyskania dokładnych informacji należy udać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

1. Szkoła w Tłokinii Wlk., tel. 62 761 43 12

zatrudni:

 

Konserwatora

Wymagania: Wykształcenie podstawowe lub zawodowe, umiejętność drobnych napraw tzw. złota rączka. Umowa o prace na zastępstwo do 30.06.2018r.

2. Zakład w Dębniałkach Kaliskich, tel. 62 760 36 10, 62 503 31 05

zatrudni:

 

Pracowników produkcyjnych

Wymagania: Chęci do pracy.

 

3. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4

zatrudni:

 

Pracownika socjalnego

Wymagania: Dyplom ukończenia kolegium pracowników socjalnych, ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna, ukończone do dnia 31 grudnia 2013r. studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: politologia, polityka społeczna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki rodzinne, ukończone do dna 01 maja 2004r. studia wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia bez względu na rodzaj specjalności, znajomość przepisów m.in. Ustawy o pomocy społecznej, Ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. CV wraz z kserokopią dyplomu ukończenia studiów lub kolegium uprawniającego do wykonywania zawodu pracownika socjalnego należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kalisz, ul. Obywatelska 4, do dnia 31.03.2018 Ogłoszenie dostępne na: http://mops.kalisz.ibip.pl/public/?id=214090.

 

Psychologa

Wymagania: Wymagania niezbędne: posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na stanowisku psychologa, niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. Ogłoszenie dostępne na: http://mops.kalisz.ibip.pl/public/?id=214089. List motywacyjny, Życiorys - CV, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje, kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2016r. poz 922, z późn. zm. ). Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4, do dnia 23.03.2018r.

4. Fundacja w Kaliszu, tel. 783 995 659

zatrudni:

 

Księgową

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z księgowością, obsługa komputera i programu Płatnik.

5. Firma w Kaliszu, tel. 500 203 106, e-mail: nestor2.kalisz@wp.pl

zatrudni:

Monterów instalacji sanitarnych

Wymagania: Praktyka na stanowisku, mile widziane uprawnienia na zagęszczarki, pilarki. Montaż instalacji sanitarnych. Praca w delegacji (Polska), wyjazdy 1 dniowe.

6. Firma w Kaliszu, tel. 607 373 317, email: mwydrzanska@wp.pl

zatrudni:

 

Terapeutę integracji sensorycznej

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe.

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, Wskazane dodatkowe kursy lub szkolenia (mile widziane), mile widziane osoby z doświadczeniem.

7. Spółka w Kaliszu, tel. 501 023 423

zatrudni:

 

Kierowcę

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, C, przewóz rzeczy, orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy, książeczka sanepid. Rozwożenie towaru na terenie województw: wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego.

8. Salon w Opatówku, tel. 698 261 902, e-mail: marta.staronska@interia.pl

zatrudni:

 

Fryzjera damsko-męskiego

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, praktyka w zawodzie, czeladnik fryzjer damsko-męski, aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

9. Poczta Polska w Kaliszu, tel. 502 016 498, e-mail: ann.budych@poczta-polska.pl

zatrudni:

 

Listonosza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów, własny samochód prywatny. Obsługa miasta Kalisz i gminy Blizanów, Żelazków, Gołuchów.

10. Firma w Kaliszu, tel. 695 156 235

zatrudni:

 

Osoby sprzątające

Wymagania: Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna. Umowa zlecenie.

11. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 760 80 11, e-mail: kadry@wodociagi-kalisz.pl

zatrudni:

 

Automatyka

Wymagania: Wykształcenie min. średnie w kierunku automatyk, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, uprawnienia E 1KV, E gr. 2 pkt. 6,7,10 (pompy, sprężarki, dmuchawy oraz aparatura kontrolno-pomiarowa), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie na stanowisku min. 3 lata.

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie zawodowe elektryk, automatyk, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, uprawnienia E 15KV, E gr. 2 pkt. 6,7,10 (pompy, sprężarki, dmuchawy oraz aparatura kontrolno-pomiarowa), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie na stanowisku min. 2 lata.

 

Konserwatora maszyn, urządzeń i obiektów

Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe - mechanik, ślusarz, elektryk, uprawnienia E 1KV, E gr. 2 pkt. 6,7,10 (pompy, sprężarki, dmuchawy oraz aparatura kontrolno-pomiarowa), prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie min. 1 rok.

12. Spółka w Kaliszu,

zatrudni:

 

Elektromechanika - serwisanta

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, umiejętności w zakresie napraw elektromechanicznych, mile widziane doświadczenie na stanowisku.

13. Firma kurierska w Kaliszu, Al. Wojska Polskiego 13

zatrudni:

 

Magazynierów - kierowców wózków widłowych

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na wózki widłowe, obsługa komputera, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

14. Firma w Iwanowicach, tel. 509 282 537

zatrudni:

 

Sprzedawcę - magazyniera

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość obsługi komputera.

15. Izba w Kaliszu, tel. 691 714 002

zatrudni:

 

Opiekuna medycznego / środowiskowego / pielęgniarkę / położną

Wymagania: Wykształcenie o kierunku: pielęgniarstwo, opiekunka środowiskowa, opiekunka DPS, opiekunka medyczna, asystent osoby niepełnosprawnej, położona. Umowa zlecenie

16. Firma z Opola, tel. 606 499 327

zatrudni:

 

Pracowników ochrony

Wymagania: Umiejętność czytania faktur, spostrzegawczość. Praca w Kaliszu.

17. Firma w Koźminku, tel. 62 763 84 09, e-mail: biuro8511@wp.pl

zatrudni:

 

Kierowców

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. CE, znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego. Transport towarów po EU.

18. Biuro w Kaliszu, tel. 507 153 416

zatrudni:

 

Kadrową - księgową

Wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne, wymagane doświadczenie na stanowisku, mile widziana znajomość obsługi programu Insert, Płatnik.

19. Radio Centrum w Kaliszu, ul. Łazienna 6

zatrudni:

 

Kierownika Sekcji Technicznej Radia Centrum

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe w zakresie teleinformatycznym, preferowane wyższe, znajomość funkcjonowania systemów IT, podstawowe wiadomości z dziedziny instalacji i konfiguracji oprogramowania systemowego i profesjonalnych programów wykorzystywanych w obróbce dźwięku, podstawowe informacje z dziedziny techniki analogowej i cyfrowej w zakresie funkcjonowania i serwisowania sprzętu audio, dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją i sprawnym komunikowaniem się z serwisami technicznymi, dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa oraz dokładność, odpowiedzialność, terminowość, mile widziane ukończone specjalistyczne kursy z zakresu IT. Wymagane dokumenty: szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), list motywacyjny, kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia, podpisany kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie, inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności. Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6 od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 w zaklejonych kopertach z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko: Kierownik Sekcji Technicznej Radia Centrum w terminie. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu z siedzibą w Kaliszu przy ul. Łaziennej 6, poczta 62-800 Kalisz, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy podstawa prawna (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 108 ze zm.) jest obowiązkowe w pozostałym dobrowolne. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

20. Salon w Kaliszu, e-mail: patrycja.dmg@gmail.com

zatrudni:

 

Pomoc fryzjerską ¾ etatu

Wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność modelowania włosów, prostych upięć, mile widziane doświadczenie.

 

Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Budowlanego

Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama Informatora Ślubnego


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej
Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet