iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Reklama w Gazecie Internetowej


Partner gazety internetowej iJarocin.plReklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie InternetowejSobota
16
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
25
26
Z powiatu

08.05. Zobacz, kogo szukają pracodawcy

2018-05-08 08:45:59

Zdjęcie: Archiwum
Dekarz, woźny, ślusarz - to tylko niektóre z ofert pracy znajdujących się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu. Sprawdź, kogo jeszcze szukają pracodawcy.

Poniżej znajduje się zestawienie wybranych ofert pracy znajdujących się w kaliskim pośredniaku w dniu 8 maja. W celu uzyskania dokładnych informacji należy udać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

1. Firma w Józefowie, tel. 505 071 164

zatrudni:

 

Dekarza

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, wskazane doświadczenie zawodowe w pracach dekarskich.

 

Pomocnika budowlanego

Wykształcenie bez znaczenia. Prace pomocnicze na budowie.

 

2. Biblioteka w Kaliszu, tel.: 62 757 13 21, e – mail: biblioteka@kp.kalisz.pl

zatrudni:

 

Woźnego ½ etatu

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienie eksploatacja urządzeń elektrycznych do 1kV, aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

 

3. Firma w Kaliszu, e-mail: fhbrokerage@gmail.com

zatrudni:

 

Doradcę klienta

Wymagania: Wykształcenie średnie, obsługa komputera. Pozyskiwanie klientów, proponowanie finansowania, leasingów, ubezpieczeń.

 

4. Firma w Kaliszu, tel. 790 644 462

zatrudni:

 

Pracowników do baru sushi

Wymagania: Chęć nauczenia się przygotowywania posiłków kuchni japońskiej.

 

5. Firma w Poznaniu, tel. 505 278 334

zatrudni:

 

Kwalifikowanych pracowników ochrony

Wymagania: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Praca w Kaliszu. Umowa zlecenie.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 601 760 570, 62 503 24 17

zatrudni:

 

Hydraulików

Wymagania: Wykształcenie zawodowe - monter instalacji sanitarnych, umiejętność zgrzewania, lutowania, praktyka min. 3 lata. Praca na terenie Kalisza.

 

7. Placówka w Kaliszu, tel. 62 753 22 47

zatrudni:

 

Nauczyciela wychowawcę w bursie

Wymagania: Wykształcenie mgr z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku wyłącznie pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, odpowiednio studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej. Mile widziane doświadczenie na stanowisku nauczyciel - wychowawca. Zatrudnienie od 01.09.2018r.

 

8. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@kilargo.pl

zatrudni:

 

Ślusarza - tokarza

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, Znajomość obsługi maszyn obróbczych, umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, rzetelność i zaangażowania, umiejętność pracy w zespole.

 

Elektromechaników

Wymagania: Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym- minimum 2 lata, wiedza techniczna z zakresu elektryki, energetyki, automatyki oraz podstaw elektroniki i mechaniki, wiedza oraz doświadczenie w obszarze chłodnictwa.

 

Gotowaczy (pracowników produkcji)

Wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie gastronomiczne lub zawodowe spożywcze (preferowany profil: cukiernik, kucharz, aparatowy maszyn spożywczych), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, ogólna wiedza dotycząca zasad higieny w przemyśle spożywczym, umiejętność liczenia, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 

Mechaników urządzeń przemysłowych

Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: mechanika), doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu/ technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjnym, podstawowa znajomość zasad mechaniki i pneumatyki, umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami, uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane, obsługa komputera na poziomie podstawowym, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 506601040, e-mail: bcwiach@interia.pl

zatrudni:

 

Kierowców - kurierów

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem, kultura osobista, mile widziane doświadczenie zawodowe jako kurier kierowca.

 

10. Firma w Opatówku, e-mail: praca@colian.pl

zatrudni:

 

Pracowników magazynowych

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w branży magazynowej i logistycznej na stanowisku: pracownik magazynowy.

 

11. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Mechanika liniowego- wydział 5

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

 

Młodszego Lidera Zmiany Produkcyjnej

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, znajomości obsługi komputera, w tym systemów SAP, SAM, wysokie umiejętności komunikacyjnych, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość języka angielskiego, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

12. Firma w Śliwnikach, tel. 603 647 567, e-mail: moskit123@o2.pl

zatrudni:

 

Ślusarzy

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Obróbka metali wykorzystywanych do produkcji.

 Zapytaj prawnika


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Telefony alarmowe, wsparcia i informacyjne w Kaliszu.


Reklama w Gazecie Internetowej

iKalisz.pl reklamy iKalisz.pl reklama w sieci gazet