iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Reklama w Gazecie Internetowej


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Czwartek
20
czerwiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
24
25
26
27
28

Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl
Z powiatu

08.01. Sprawdź, kogo szukają pracodawcy

2019-01-08 08:38:21

Zdjęcie: Archiwum
Kasjer, terapeuta - to tylko niektóre z ofert pracy znajdujących się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu. Sprawdź, kogo jeszcze szukają pracodawcy.

1. Biuro w Kaliszu, tel. 502 413 291, e-mail: dorota@biuroando.pl

zatrudni:

 

Referenta ds. księgowości

Wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne lub osoba w trakcie studiów ekonomicznych, mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziana znajomość zagadnień podatkowo-księgowych, mile widziana znajomość programu SYMFONIA, znajomość obsługi komputera.

 

2. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Młodszych operatorów urządzeń produkcyjnych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

 

Pracownika transportu

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

 

Robotnika produkcyjnego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane), gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

 

3. Firma w Kaliszu, e-mail: kalisz@medcare24.pl

zatrudni:

 

Konsultanta ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Wymagania: Wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym lub obsługi klienta, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole. Osobie zatrudnionej zaoferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, miłą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, stały kontakt z językiem niemieckim.

 

4. Market DINO w Stawie, tel. 785 235 102

zatrudni:

 

Kasjerów - sprzedawców

Wymagania: Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

 

5. Caritas Polska w Warszawie, e-mail: ikrause@caritas.org.pl

zatrudni:

 

Doradcę zawodowego w Centrum Pomocy Migrantom

Wymagania: Wykształcenie wyższe, ukończone studia podyplomowe z zakresu poradnictwa zawodowego, wykazanie się praktyką sesji indywidualnych i grupowych w zakresie rozwoju kariery, doświadczenie w pracy w środowisku międzykulturowym, doświadczenie współpracy zawodowej z grupami przedsiębiorców, znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1, znajomość innych języków w tym rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem. Praca w Kaliszu.

 

6. ŚDS w Liskowie, tel. 62 763 40 59, 512 135 802

zatrudni:

 

Pielęgniarkę

Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, półroczny staż pracy na stanowisku, na którym kandydat miał bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.

 

Terapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe, uprawnienia pedagogiczne, półroczny staż pracy na stanowisku, na którym kandydat miał bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

 

7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszu, tel. 62 766 32 06

zatrudni:

 

Starszą woźną oddziałową przedszkola

Wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność pracy z dziećmi, mile widziane doświadczenie w kontaktach z małymi dziećmi, umiejętność wykonywania czynności porządkowych.

 

8. Garden Products.pl w Kaliszu, ul. Łódzka 165

zatrudni:

 

Operatora maszyn komunalnych

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, T, doświadczenie w zawodzie.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 660 69 49 69

zatrudni:

 

Pomocników budowlanych

Wymagania: Praktyka na stanowisku.

 

10. Bar w Kaliszu, tel. 739 566 983

zatrudni:

 

Pracowników obsługi klienta

Wymagania: Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej.

 Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl
Zapytaj prawnika

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Reklama w Gazecie Internetowej

Reklama w Gazecie Internetowej


Polub nas na facebooku


Reklama w Gazecie Internetowej iKalisz.pl

iKalisz.pl reklamy Ogłoszenie o pracę na iKalisz.pl